G60-E27-150WWA-A91
| Product Name | Led Bulb |
| Part No. | G60-E27-150WWA-A91 /G60-E27-150NWA-A91 /G60-E27-150CWA-A91 |
| Colour | Warm White/Nature White/Cool White |
| Colour temp(CCT) | 3000K/5000K/6500K |
| Colour Rendering Index(CRI) | 80Ra |
| Input Voitage | 100-240V DC |
| Rated Current | 70-35mA |
| Lumen Output | 550lm/590lm/650lm |
| Total Power | 8.5w |
| Beam Angle | 150° |
| Life Span | 30000 hrs |
| Operating Temperature |
-40℃-+60℃ |
| Storage Temperature |
-40℃-+60℃ |
| Application | Indoor |
| Dimmable | NO |
| ROHS&CE | Yes |
| Material | |
| Light source | 15pcs 5630LED |
| Lamp holder | E27 |
| Lamp shade | PC |
G60-E27-150WWA-A81
| Product Name | Led Bulb |
| Part No. | G60-E27-150WWA-A81 /G60-E27-150NWA-A81 /G60-E27-150CWA-A81 |
| Colour | Warm White/Nature White/Cool White |
| Colour temp(CCT) | 3000K/5000K/6500K |
| Colour Rendering Index(CRI) | 80Ra |
| Input Voitage | 100-240V DC |
| Rated Current | 65-27mA |
| Lumen Output | 450lm/480lm/550lm |
| Total Power | 6.5w |
| Beam Angle | 150° |
| Life Span | 30000 hrs |
| Operating Temperature |
-40℃-+60℃ |
| Storage Temperature |
-40℃-+60℃ |
| Application | Indoor |
| Dimmable | No |
| ROHS&CE | Yes |
| Material | |
| Light source | 15 pcs 5630LED |
| Lamp holder | E27 |
| Lamp shade | PC |