| Product Name | COB Light Source |
| Part No. | COB-P353-00/COB-T4-00 |
| Colour | Cool White/Cool White |
| Colour temp(CCT) | 6500K/6500K |
| Colour Rendering Index(CRI) | 80Ra |
| Input Voitage | 9.6V DC/6V DC |
| Rated Current | 200mA/330mA |
| Lumen Output | 200lm/200lm |
| Total Power | 2w/2w |
| Beam Angle | 170° |
| Life Span | 30000 hrs |
| Operating Temperature |
-40℃-+60℃ |
| Storage Temperature |
-40℃-+60℃ |
| Application | Indoor |
| Dimmable | NO |
| ROHS | Yes |